Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Kuala Lumpur

Náš příjezd do Malajsie byl opravdu velkolepý. Z letiště jsme přijeli rychlovlakem rovnou k Petronas Towers, kde nás přivítala delegace šéfkuchařů z celého světa a šlo se rovnou obědvat. Apartmá jsme měli zajištěno v 99. patře vedlejšího věžáku. Mrkněte na foto.

Hmm, Malajsie, pěkná to zem. Letiště je v KL docela daleko od centra. Dá se ale vychytat shuttle bus za rozumný peníze 8 RM. Ubytování 2,5x1,5m, dvouposchoďová postel ve čtvrtém patře nad čínskou restaurací, 30 RM.

I tak je ale KL úžasné město. Plné mrakodrapů, linek nadzemní dráhy, restaurací a stánků se vším možným. Pochopitelně je trochu dražší než místa, kde jsme zatím byli. Provedli jsme pouze obhlídku terénu, neboť se sem vrátíme cca za dva měsíce. Až bude víc zážitků, hlavně gastronomických, rádi se podělíme. Teď uháníme do NP Taman Negara.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pozdrav z Jundrova

(babi děda, 20. 8. 2011 13:24)

U nás se nic neděje.Naštěstí.Ani Rita nám už neutiká, takže pohoda.Sledujeme vaše komentáře a fota.To jste si zase užili. Mrakodrapy, džungle.Nemohli jsme rozluštit na které části těla sedí ten motýl a teče krev.Na nos to moc nevypadá.Tak si také dejte odpočinek. My se ted dáme na dobrodružnou cestu do Teska nakoupit a pak budeme zkoumat na čem ten motýl vlastně sedí. Těšíme se navaše další poutavé zprávy. Hlavně se OPATRUJTE!!

Re: pozdrav z Jundrova

(M&H, 20. 8. 2011 16:13)

:) je to kontík po utoku pijavice