Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kuala Lumpur

Náš příjezd do Malajsie byl opravdu velkolepý. Z letiště jsme přijeli rychlovlakem rovnou k Petronas Towers, kde nás přivítala delegace šéfkuchařů z celého světa a šlo se rovnou obědvat. Apartmá jsme měli zajištěno v 99. patře vedlejšího věžáku. Mrkněte na foto.

Hmm, Malajsie, pěkná to zem. Letiště je v KL docela daleko od centra. Dá se ale vychytat shuttle bus za rozumný peníze 8 RM. Ubytování 2,5x1,5m, dvouposchoďová postel ve čtvrtém patře nad čínskou restaurací, 30 RM.

I tak je ale KL úžasné město. Plné mrakodrapů, linek nadzemní dráhy, restaurací a stánků se vším možným. Pochopitelně je trochu dražší než místa, kde jsme zatím byli. Provedli jsme pouze obhlídku terénu, neboť se sem vrátíme cca za dva měsíce. Až bude víc zážitků, hlavně gastronomických, rádi se podělíme. Teď uháníme do NP Taman Negara.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood problems - If you be recognize more

(AAnnessper, 8. 10. 2018 6:09)

Compression est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-coeur/

Violent blood load

(Aetherierura, 28. 7. 2018 22:38)

Compression est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/ou-acheter-du-cialis-generique/

pozdrav z Jundrova

(babi děda, 20. 8. 2011 13:24)

U nás se nic neděje.Naštěstí.Ani Rita nám už neutiká, takže pohoda.Sledujeme vaše komentáře a fota.To jste si zase užili. Mrakodrapy, džungle.Nemohli jsme rozluštit na které části těla sedí ten motýl a teče krev.Na nos to moc nevypadá.Tak si také dejte odpočinek. My se ted dáme na dobrodružnou cestu do Teska nakoupit a pak budeme zkoumat na čem ten motýl vlastně sedí. Těšíme se navaše další poutavé zprávy. Hlavně se OPATRUJTE!!

Re: pozdrav z Jundrova

(M&H, 20. 8. 2011 16:13)

:) je to kontík po utoku pijavice