Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lombok - Tetebatu

17. 7. 2011

Stále jsme na ostrově Lombok a zavítali jsme do malé vesničky ve vnitrozemí, která ovšem přispěla k tomu, že jsme radikálně změnili naše plány, co se Indonésie týče.Tahle vesnice na úpatí 2. nejvyšší indonéské sopky, obklopena rýžovými poli a džunglí nás doslova a do písmene znechutila, protože hamižnost zdejších lidí nezná mezí. Nepřeháním, když tvrdím, že je to nejdražší místo, co se ubytování a jídla týče, které jsme za půl roku cesty navštívili

„Tak poslouchej mladej, nespadl jsi z nebe, obrali jsme všechny a oberem i tebe.“ (jen tak mimochodem, je tu např. zpoplatněn i vstup do lesa)

Nicméně jsme tu podnikli dvoudenní výstup na sopku, na kterou jsme kvůli mnoha okolnostem zdaleka nevystoupili, ale okusili jsme spát pod stanem uprostřed džungle a vyplašili divočáka, pár opic a jednoho pytláka.

Takže zvedáme kotvy a jedem odsud do pr… . Dle průvodce východ nemá být lepší, tudíž měnímě směr a míříme zpět na Bali, dalé pak Borneo, Jávu a Sumatru. Ješte nevíme v jakém pořadí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lombok fotožurnal

(babi děda, 20. 7. 2011 10:07)

Džungle vypadá dost jedovatě, ta kuchynˇ v křoví.Míša tam kouká jako by čekala na záchranu.Zřejmně se jí dočkala, viz další fotka u docela pěkného domku.Tak ve zdraví pokračujte. Nazdar.

myslím na Vás

(mamka, 19. 7. 2011 16:48)

Jak to tak čtu, říkám si, že Vaši strážní andělové mají pořádnou směnu! Doufám, že budou i nadále ve střehu.
Ovšem v té vesnici měli pěkné hafany. :o)