Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jaipur

12. 1. 2011

Konecne jsme vyrazili z Delhi, do Jaipuru, města vzdaleneho cca 250km, cesta trvala přes 9hod, jak je to mozny se me neptejte, proste Indie. Jelikoz jsme dorazili pozde vecer, s ubytovanim jsme si nemohli vybirat, takze na nas zbyla o něco lepsi a vetsi spinava a zatuchla dira nez v Delhi. A slo se spinkat.

Abych na to sla pekne poporadku a jelikoz Honzík muj zdravotni stav také zdůraznil, tu noc se Honza poprve pos…. Do dnes se mu to povedlo ještě jednou a aby toho nebylo malo, taky ho dvakrat pokakal holub . A to ferove :).

Jinak Jaipur, pekne město, nemam s cim srovnávat, ale oproti Delhi to byl paradise. Malem me udolal obchodnik se sperky, byla to nadhera, nakupovala bych, az bych brecela, ale Honzík drzi kasu, chachaaa . Poradil nam kam se jet podivat, skoukli jsme krasnou pevnost, manufakturu s textilem, a klaster na vode. Taky spoustu slonu a velbloudy taky, hec!!! A dali jsme si kokos!!

Co se tyce meho zenskeho pohledu na situaci, je to tu pro me diky Honzovi hodne jednoduchy. Driv jsem musela před vsemi nadhaneci a vykuky utikat a zbavovat se jich, ale tady, když vidi, ze mam vedle sebe chlapa, téměř me ignoruji a všechny obchody resi s nim. Oooo jak je jednoduche byti zena :)

Já bych jen doplnil zajímavý poznatek. Cesta z Dílí do Jaipuru lemována jest žlutými poli. Ano řepka, kam jen oko dohlédne. V zemi kde hlad je stále palčivým problémem je to šokující. Enviromentalistům třikrát zdar, zdar, zdar!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ptačí trus

(kacabka, 16. 1. 2011 20:07)

Zdravím vás oba znovu, já jen trapně že v Itálii se říká, koho posere pták, tak je něco jako bohem vybrán, prostě to přináší štěstí, tak ať ho máte hodně, stoupni si Honziku někde na celej den pod holuby...

mějte se a foťte
Katerina a Fabiena

Pozdrav

(ivan, 13. 1. 2011 9:24)

Ahojky lidičky,ať vám to šlape! Nevzal si Honza nějakou medecínu do naší plácačky? Sledujeme email a držíme pěsti ať vás v té dálavě potkává jen to dobré (holubi jsou všude stejní panharti).
Ivan & Zdena

omyl

(mamka, 12. 1. 2011 12:54)

To není kvůli enviromentalistům, zlatíčko, to se moc mýlíš. To si jen někdo mastí kapsu, víš.
Jo, a tu vzteklinu jste dost podcenili! Tak buďte hodně obezřetní!

Pozdrav

(Markéta P., 12. 1. 2011 12:51)

Nazdárek, právě jsem dočetla vaše příspěvky a je to super nápad taková stránka. Aspoň vím co se děje ;)
Fotky k tomu dotváří představu o tom jak se máte a co děláte. Těším se na další.
Přeji šťastnou cestu a hlavně žádné komplikace!