Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hampi

26. 2. 2011

Do Hampi jsme přijeli nočním busem asi v 6 ráno. U čaje jsme potkali týpka, kterej nás ubytoval v pěkným pokoji pro tři. Hned z rána jsme vyrazili zkoumat okolí. Na fotkách můžete vidět východ slunce nad cca 500 let starým sklaním chrámovým komplexem. Skály jsou plné vzduchových kapes a při poklepání znějí, chtěl bych tu slyšet krupobití. Zbytek prvního dne jsme relaxovali a jedli.

Druhej den jsme dali celodenní procházku. Krajina je tu úchvatná, za každým šutrem nějaký chrám nebo palác, mazec. Došli jsme až k řece, kde nás chtěli natáhnout na přívoze (jo jo ty dvě roztomilý děti). Rozhodli jsme se přeplavat (dnes už je to skoro týden zpět a zatím jsem zdraví). Otestovali jsem přitom pláštěnku na bágl, funguje skvěle, z báglu se dá udělat vor na věci, pokud je moc těžkej, stačí přidat pár petflašek. Za řekou jsme navštívili Hanumanův chrám na skále (opět viz. foto).

Třetí a čtvrtej den jsme půjčili skůtry a objeli vzdálenější okolí. Krom toho, že Bagrovi došel benzin se nic zásadního nestalo.

Teď zrovna sedíme na pavlači hotelu v Mysore a dáváme pivko, ale o tom zas příště. Páčko!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

DUCH

(Andruska, 27. 2. 2011 18:46)

Na 23 fotce je duch...pruhlednej duch v sukni...a stojim si zatim!!!!!!!!!!

Re: DUCH

(Markéta P., 9. 3. 2011 13:13)

No fakt!!!!! Co to je???

zdraví jundrov

(babi děda, 26. 2. 2011 18:24)

Podle fotek máte úžasné zážitky, jsme rádi že jste ok, prožíváme to svámi a stále držíme palce.Ahoj!

Re: zdraví jundrov

(misa a honza, 3. 3. 2011 13:52)

ahojte, taky Vas zdravime!